ASKERİ STANDARTLARDA CİHAZLAR
 

IT sektörü hızla gelişirken askeri alandada birçok ihtiyaç bu yeni ürünlere yönelmiştir. sivil hayatta kullanılmakta olan birçok ürün aslında uzay ve askeri alanlarda kullanılmak üzere üretilmekte daha sonra svil kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Askeri ürünler olarak adlandırdığımız ürünler dayanıklılığı, en zor şartlarda dahi çalışabilen, dış alanlara bilgi vermeyen ve içindeki çalışma yapılarını koruyabilen sistemlerdir.

Bu tür cihazlarda birincil hedef işlevini yapması ama bunun yanı sıra dayanıklılığı ve içinde bulundurduğu bilgi ve iletişimin kesintisiz olarak devamlılığı da bu hedefin içerisine dahil edilmektedir.

Birçok projede kullandığımız bu türden cihaz bulunmaktadır. Ayrıca Özel isteğe göre ürünlerde gerek yurtdışı kaynaklı gerekse Türkiye üretimli olarak tedarik edilebilmektedir.

Firmamızın bu tür projelerde çalışma şekli askeri birimlerce ihtiyaç belirlenir ve bu konuda odaklanılarak çözümler askeri standartlara bağlı kalınarak üretilir. Lüzumlu olan tüm donanımlar tedarik edilir ve entegre edilmiş bir biçimde kabul komisyonuna sunulur.

Dayanıklı Taşınabilir Bilgisayar
Geniş Alan Kontrol Sistemleri
Elektronik Tel Örgü Kontrol Sİstemi
Kartlı Kapı Giriş Sistemleri
Askeri Araçlarda Kullanılan Kontrol Üniteleri
   

mail