Bilgi Sistemleri Destek

2004 senesinde kurulan şirketimiz eğitimli personelleri ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllar boyunca anlaşma kapsamında bilgi işlem eleman ihtiyacınızı karşılamakta , sorunlu zamanlarınızda kısa sürelerde yedek sistemlerimiz ile sizlere destek vermektedir.

Şirketinizin tüm bilgi işlem personel ihtiyacnızı bizler konusunda eğitimli elemanlarımız ile çözmekteyiz.

Şirket içi kulanmakta olduğunuz tüm IT cihazlarınızın 7x24 çalışma esasına göre yedeklenmekete ve sorun anında yerinde destek, geçici cihaz bulundurma gibi konularda sizlerin yanında olmaktayız.

Server, terminal, özel iş istasyonları, iletişim ara birimleri, router, modem, swich ,firewall, yazıcı, çizici ve kesiciler, optik okuyucular konusunda firmamız proje kapsamında yaklaşmakta ve anahtar teslim işleri yapmaktadır. Projelendirme ile başlayan bilgi işlem ihtiyaçlarınız en başından itibaren projeye bağlı kalınarak altyapısı kurulur ve firma bünyesinde istenilen hiyerarşiye uygun bir biçimde server düzenlenir. Gerekli acil sistem geri dönüşüm planları ve önlemler alınır. İstenilen ticari ve yönetimsel yazılımlar sisteme yüklenir ve çalışır bir biçimde teslim edilir.

Satış sonrası istenilmesi durumunda anlaşma dahilinde periyodik ziyaretler, sistem bakımları ve garantileri devam ettirilir.

Amaç çalışan ve ticari çıkarlarınıza uygun altyapıyı devamlı ayakta çalışır bir biçimde tutmaktır.