4 Seneyi askin bir zamandir Türkiye’nin seçkin ve en büyük hastanelerine hasta bileklikleri vermekteyiz. Ürünlerimiz anti alerjiktir. Baglama kisimlarinda hiçbir sorun yasanmamaktadir. Camekanli bileklikler ile birlikte içinin yazi kartonlari verilmektedir. Hastanelerin özel kullanim sekline göre her renkte ürün imal edilebilmektedir. Bilekligin yani sira hastane bünyesinde kullanilacak barkod lu sistemlere etiket ve yazilim destegimizde bulunmaktadir.

HASTANE OTOMASYONU HASTA BİLEKLİK KONTROL SİSTEMİ

HASTA BiLEKLiK

HEMEN ARAYIN 0216 327 66 17 / 18 / 19
hastabileklik@focusturk.com

   


Avrupa ve Amerika Medical Standartlarinda uygulanmakta olan hasta bileklik sistemleri Türkiye de bulunan hastanelerin de hizli bir biçimde tercih ettigi bir hasta takip sistemidir.

Hastaneye ilk giris yapan hasta kabul sirasinda kendisine has üretilen ve hastane içinde baska bir esi olmayan bir numara ile belirlenir.

Bu üretilen ID (kod numarasi) hastanin hastane içerisindeki tüm hareketlerini kontrol altinda tutmaya yarar. Hastaya yapilan tüm müdahaleler, tahlil ve tani cihaz bilgileri bu ID üzerinden takip edilebilir.

Hastanin tüm evraklarinda üretilen bu barcode lu ID numarasi etiketleri kullanilabilmektedir. (Resim 3) Ayrica hastaneye giris yaparken hastaya verilecek olan bir plastik bileklik vasitasi ile hasta hastane içerisinde her yerde ID si ile birlikte bulunacagindan evrak ve tani karismasi olmadan takibi yapilabilecektir. (Resim 1)

Farkli renkler kullanilmak sureti ile bulasici hastalik veya acil, yogun bakim gibi ayrimlar da renkler ile yapilabilmektedir.(Resim 2)

.
Resim 3
Sadece bir kere takılabilen ve çıkarıldıktan sonra bir daha kola takılamayan bu bileklik sayesinde hasta takibinin yanı sıra hastane içerisinde izinsiz refakatçi veya kimliksiz kişilerin gezinmesini de önlemektedir.

Bileklikler vinil ve ince kağıt karışımlı bir malzemeden yapılmaktadır. Cildi rahatsız etmeyen hafif bir aparattır. Özel istenmesi durumunda üzerlerine kurumun ismi yazılabilmektedir.


Resim 2

Ayarlanabilir Hasta Bileklik

Camekanli modelleri ile içerisine barcode etiket veya kart takilabilmektedir.

Camekanlı Bileklik

Dogum birimleri için anne ve çocuk eslemeli modelleri de bulunmaktadir üzerilerine basili olan kod sayesinde karisma olmamaktadir.


Resim 1

Lazer Baskı A4 Kagıt
s
Hasta Bilegine takilan barkod etiketleri hastane yazilimlari tarafindan da desteklenmekte ve hastanin bilgilerine el terminallerinden de aninda hasta yanindan erisilebilmektedir. Bu konuda hastanenizde kullanilmakta olan yaziliminiza ek yazilim gerekirse lütfen bizimle irtibat kurunuz.

 

mail