GÜVENLİK SİSTEMLERİ

 

Mİkrodalga bariyer sayesinde açık alanlarda giriş yapanı alanda kurulu olan alıcı ve verici mikrodalga cihazlar ile algılayabilir ve alandaki tüm girş çıkış hareketini önleyebilirsiniz. Bu sistem arka tarafta CCTV kameralara da entegre edilebilmektedir. Sistemin farklı engelleyicilere oranla seçilme ve kullanılma nedeni hava şartlarından etkilenmemesidir. Isı,Rüzgar, Sis, Yağmur, Elektronik yayınlar gibi durumlardan etkilenmez.
Micro dalga hareket algılayıcılar.
 
   

Üzerine yapılacak baskıyı algılaya bilen ve CCTV sistemleri ile entegre çalışabilen bir sistemdir. Açık alanda bulunan tel örgüler ile alan koruma altına alınır ve alana bu tel örgülerin üzerinden tırmanıp veya basarak girilmek istendiğinde merkez sistem uyarılır.

Hassas tel örgü
Merkez kontrollu kartlı kapı girş çıkış sistemleri. Bir merkezden yönetilebilen alan giriş kapılarıdır.
Kapı Sistemleri
 
Turnikeler bu bahsi geçen kapı sistemlerine entegre edilebilmektedir. alana kart dahilinde bir kişilik girişin onaylanmasını sağlar.
   

Akıllı bariyerler mikrodalga bariyerler gibi alana kurulur ve arasından herhangi bir hareketli canlı geçtiğinde merkezi uyarır sitem CCTV sistemlerine entegre olabilmektedir.

3 metre yğksekliğinde olan bariyerler ikili çalıma mantığına göre çalışmakta ve alan tamamı ile kapsam altında tutularak alana giriş çıkışlar engellenmiş olur.

Akıllı Optik Bariyerler

 
 

mail