Firmamız Hakkında

FOCUS Sanayi ve Ticaret A.Ş. teknolojinin çok hızlı ilerilediği bir iş alanı olan, bilişim, iletişim ve otomasyon alanlarında çalışmak üzere İstanbul'da 2004 yılında kurulmuştur.

Bilgisayarlı otomatik kontrol sistemlerinin kurulumuna ve yazılımına odaklanan firmamız özellikle askeri projeler, hastaneler, akıllı binalar konusunda anahtar teslim projeler yapmaktadır.

FOCUS'un ana hedefi;

• Tüm otomasyon sistemlerinizin planlı bir çalışma ile hazırlanmasını, tamamlanmasını ve yönetilmesini en uygun maliyetle kalite standartlarından ödün vermeden en kısa sürede tamamlamak, raporlama konusunda kurumsal hizmet vererek, oluşabilecek her türlü sorunu önceden engellemektir.Bu konsantrasyonun olumlu bir sonucu olarak, konusunun önde gelen firmalarıyla stratejik işbirlikleri kurmuştur.

DENEYİMLERİMİZ

• Endüstriyel otomasyon ve SCADA uygulama alt yapı ve yazılımları,
• Askeri projelerde radar ve uydu iletişimi konularında kullanılan elektronik aksamlar ve
bu sistemler üzerinde çalışan yazılımlar,
• Akıllı bina, okul, ev, ofis, hastane,yeraltı istasyonları alanında sistem kurulumu ve uygulama yazılımları,
• PC, GPS ve GPRS temelli veri toplama, takip etme ve kontrol yazılımları,
• Tanıtım, reklam, bilgilendirme, yönlendirme amaçlı kullanılan gelişmiş interaktif tanıtım araçları,ledli panolar.
• Depolama (Warehouse) otomasyon sistemlerinin kurulumu ve adaptasyonu,
• Tüm açık-kapalı alanların network, güvenlik sistemlerini kurmak ve uzaktan erişimle müdahalelerde bulunma,

Odaklandığımız bilgi ve iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişimin yön verdiği ve şekillendirdiği çalışma alanında, yenilikleri izlemeyi ve uygulamayı, başarının önemli bir koşulu sayan firmamız, sorunsuz ve sürekli hizmet prensibini ilke edinerek, istediğiniz sürede tam servis anlaşmalı, büyük projelerde teknisyen bulundurarak esnek şartlarda iş yükünüzü azaltmaktır.

VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz , Türkiye'de ve uluslararası platformda otomasyon sistemlerini projelendirmek, uygulamak ve işletmek üzerine lider kuruluş olmaktır.

Misyonumuz , müşteri odaklı bir yaklaşımla dünyada meydana gelen teknolojik gelişmeleri süratle uygulamalarına yansıtmak ve profesyonel yaklaşımıyla beklentilere yüksek kalitede cevap vermektir.

Hedefimiz , projenizin planlı bir çalışma ile hazırlanmasını, tamamlanmasını ve yönetilmesini en uygun maliyetle, kalite standartlarından ödün vermeden, kurumsal danışmanlık hizmeti vererek, oluşabilecek her türlü sorunu önceden engellemektir.

ŞİRKET DEĞERLERİ

Liderlik: FOCUS yaptığı işlerde projelerin başarıya ulaşması için gerekli liderlik vasıflarını gösterecektir.

Ekip Çalışması: FOCUS, vizyon ve hedeflerin, sadece güçlü ve büyük bir takım olabilen çalışanlarla gerçekleşebileceğini bilir.

Etik:FOCUS müşterileri ve tedarikçileri ile gerçekleştirdiği her işte etik kuralları göz önünde bulunduracak,sorunu değil, çözümü bulacaktır.

Müşteri Odaklılık: FOCUS, “bir şirketin en değerli varlıkları müşterilerdir” prensibinin farkındadır.